Zprávy z petičního výboru 22.11.2019

https://www.novinky.cz/…/lidi-desi-vystavba-misto-sportovis…

Vážení sousedé,
podařilo se nám dostat toto naše palčivé téma do médií. Po přečtení článku však stále mám několik otázek na naše zastupitele.
– Může nám místostarosta Portlík (ODS) vysvětlit, proč nesouhlasil se změnou územního plánu na pozemcích v katastrálním území Prahy 9, avšak Rada odsouhlasila změnu územního plánu v letňanské části? Není to alibismus? Rozumím, že každý dělá chyby, proto naše petice vyzývá, ať Rada MČ Praha 9 zruší usnesení z 11.6.2019 a potvrdí svá slova, že chce zachovat sportoviště.
– Může nám místostarosta Letňan Lněnička (ODS) vysvětlit svou nejistotu, zda se na pozemcích vůbec bude stavět? Proč jste potom souhlasili se změnou územního plánu ❗️zkráceným postupem❗️? Chcete občanům tvrdit, že SK Prosek dosáhne změny územního plánu a tím, že to prodá investorovi, který to nechá ladem, dostane 200 milionů na výstavbu haly? Připomínám část vašeho programu, se kterým jste šli do voleb, a prosím, dodržujte ho: „Jsme však i LIBERÁLNÍ, otevření takovým nově příchozím, kteří s námi budou sdílet náš konzervativní pohled na Letňany. Víme, že se Letňany budou a musí rozvíjet, ale nikdy se tak nemůže dít na úkor obyvatel Letňan jako tomu bylo v posledních letech. Další rozvoj Letňan musí být ku prospěchu jejich obyvatel a nemůže žádnému Letňanskému ztrpčovat život a jeho kvalitu, počínaje úbytkem zeleně, přes zácpy na silnicích a svízele s parkováním a konče nedostatkem míst ve školách.“

Se sousedským pozdravem,
Milan Balahura

https://www.facebook.com/novyprosek

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s