Zprávy z petičního výboru 9.1.2020

Vážení sousedé,
nejdřív mi dovolte vám popřát všechno nejlepší v tomto roce. Dále několik málo zpráv z našeho boje proti zástavbě areálu SK Prosek:
➡️ V současné době evidujeme necelých 1800 podpisů, což je výborný výsledek, na který můžeme být všichni pyšní. Prosím, pokud u sebe máte ještě nějaké podpisy, prosím hoďte mi je do schránky nebo odneste na jedno z petičních míst.
➡️ Stále platí pozvání na diskuzi, kterou organizuje MČ Praha 9, ke které jsme vytvořili událost na Facebooku a prosíme, šiřte ji dál, aby se tohoto setkání zúčastnilo co nejvíce lidí, kterým vadí zástavba místo sportovišť. https://www.facebook.com/events/1461902263975206/
➡️ Velmi nás potěšilo i nové vydání Letňanských listů, kde naši petici najednou podporuje místostarosta Letňan za ODS Ondřej Lněnička. ❗️ Tento názorový zvrat o 180° nás velmi potěšil, ale budeme pečlivě hlídat, zda doteď největší propagátor celé akce dodrží svá slova, přesvědčí své kolegy z rady a společně zrevokují své souhlasné stanovisko. Stejně tak netrpělivě čekáme až na Magistrát hl.m. Prahy dorazí žádost Letňan, aby se sportovišti SK Prosek se počítalo v metropolitním plánu, abychom neřešili podobnou kauzu za 2 roky. ❗️ Tyto sliby nám evidentně potvrdí na Výboru ZMČ pro školství, vzdělávání a sport 📆 20. 1. 2019 od 17:00 hod. v Obřadní síni MČ Praha 18, kam jsem byl pozván a zvu i vás všechny, protože výbory jsou přístupné veřejnosti. Bohužel Praha 18 asi s Prahou 9 nekomunikují a nevěděli, že toto téma se bude řešit další den na radnici Prahy 9. Prosím napište mi do zpráv, kdo by plánoval dorazit na letňanskou schůzi.
➡️ Dnes jsme se spolu s předsedou spolku Zdravé Letňany Olafem Deutschem sešli s našimi senátory Lukášem Wagenknechtem a Davidem Smoljakem. Vyjádřili nám podporu a přislíbili další pomoc v našem snažení.
➡️ Na závěr bych vám všem chtěl poděkovat za podporu, kterou nám vyjadřujete, za srdíčka na vzkazech, které vhazujete s petičními archy. ❤️ Těší nás to a asi i proto se nevzdáváme. 💪 Děláme, co můžeme, ale je to vše v našem volném čase, i proto jsem sem měsíc nic nenapsal.

Se sousedským pozdravem,

Milan Balahura
novy.prosek@seznam.cz
774620083

https://www.facebook.com/novyprosek

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s