Zprávy z petičního výboru 27.1.2020

Děkuji všem, kteří dorazili na Zastupitelstvo Letňan, přikládám to, co jsem kladl na srdce našim politikům. Malé vítězství, Lněnička svůj návrh stáhl. 5 hodin úmorného jednání. Ale je to vše teprve na začátku..

Vazeni zastupitele vsichni vite, ze pan Lnenicka je uzce spjat s SK Prosek,potazmo Strizkovskou Bohemkou. Videli jste prosim stanovy spolku SK Prosek, vsimli jste si tam, ze vybor, ktery rozhoduje o vsech dulezitych zalezitostech je neodvolatelny, tzn.ze misto 700 clenu SK Prosek rozhoduji pouze 4 panove, kteri jsou ve vyboru? Chcete opravdu cilene podporit 4 jednotlivce?
Navic proc se smlouva s SK Prosek uzavira jeste pred jednanim se ZHMP? Nerikali jste nahodou v pondeli na jednani vyboru pro skolstvi, sport, atd, ze se nejdrive sejdeme s radnim Simralem?
Navic tato smlouva operuje s castkou 200mil., z ceho toto cislo vychazi? Opravdu vychazi z 5 hezkych obrazku, ktere SK Prosek prezentoval? Vazeni zastupitelu opravdu chcete schvalovat smlouvu, ktera se zaklada na nekolika obrazcich haly, ktere vam grafik udela za 5 tisic?
Kdyz tato smlouva bude podepsana, tak to bude silna paka pro radnici a zastupci SK Prosek, aby pokracovala ve sve snaze zmenit cast pozemku na obytnou vystavbu!
Navic Pan Lnenicka slibil 26.11. na jednani s SK Prosek, ze radnice usporada prezentaci a diskuzi na uzemi Noveho Proseku, ktereho se tento problem nejvic tyka. Dnes jsou to dva mesice, diskuze u nas nebyla a dnes se chystate schvalovat smlouvu. Maji tomu obcane Noveho Proseku rozumet tak, ze eufemisticky receno, o ne nemate zajem?
Z techto duvodu vyzyvam zastupitele, aby smlouvu nepodporili a predevsim zrusili usneseni Rady, ktera souhlasila se zmenou uzemniho planu ve zrychlenem rizeni.

Omlouvám se za chybějící diakritiku, psal jsem to na mobilu.

S pozdravem, Milan Balahura

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s